SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE LAGJE TE SPITALIT-TE PREMIUM D3
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje me qera banese luksoze ne lagjen e spitalit me saktesishte te Kompleksi Premium D3. Banesa gjindet ne katin e III eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
teras
banjo
koridor

Banesa posedon ngrohje qendrore si dhe uje 24 ore..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »