SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OKAZION !!! SHITEN 6000m2 TOKE NE ROSKOVEC
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '13
Madhësia :
6000 m²
ID e produktit :
12561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
6 DYLYM TOKE SHITEN NE ROSKOVEC TE FIERIT NE NJE AMBJENT TE PASTER DHE SHUM MAHNITESE . TOKA PERMBAN ULLINJ TE VJETER DHE NJE THEMEL TE NGRITUR...UJ DRITA 24 ORE(TOKA NDODHET NE KUFIR ME DEPON E UJT TE ROSKOVECIT PERMBAN EDHE DY RRUG KRUESORE) PER ME SHUM IMFORMACIONE KONTAKTONI NE CEL : 0686336980-0686336850 40.000.000 TE VJETRA
Informata rreth publikuesit
Ura
Fier
Fier [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »