SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne LAGJEN E MUHAXHEREVE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne lagjen e Muhaxherve , ndertes e re .
Banesa eshte e mobiluar dhe ka:
- 2 banjo
- 2 dhoma te fjetjes dhe
- nje sallon me kuzhine .
- ballkon
- koridor
Banesa posedon 24h rryme uje dhe ashensor!

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »