SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne LAKRISHTE
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
125630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne LAKRISHTE .Ndertimi eshte i ri dhe banesa eshte e mobiluar.
banesa posedon:
- 2 dhoma te fjetjes,
- sallon,
- kuzhine dhe
- banjo
- ballkon
- koridor

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »