SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Banesa te Kinemaja e Re 2)234/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
153 m²
ID e produktit :
125632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te Kinemaja e Re 2 ne lagje te re .
Banesa eshte ne katin e 8 dhe ka 153m2,120m2 jane te banimit kurse 33m2 jane ballkon.
Banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhine edhe nje banjo .
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.


Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »