SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra 75m2 me qira ne Aktash te ish Restoran Rugova.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:15
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
125636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra 75m2 me qira ne Aktash te ish Restoran "Rugova".
Zyra eshte ne katin e dyte, ka tri hapsira pune, banjo dhe terase me pamje ne rrugen "Agim Ramadani".
Zyra eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarie.
Çmimi eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550/
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »