SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoje GASONJERK me QIRA te SLLOVENIA SPORT
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
125637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte te Sllovenia Sprt afer Hotelit Serues, eshte ndertim i Ri, kati 6, ka lifte dhe ka kete renditje:

- Sallonin me kuzhine dhe
- Banjon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300
044 388 015 Viber

e-mail: burim@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
sadri
Prishtinë
049 622 300
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »