SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QIRA ne DARDANI te R. DUBROVNIKU
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
125650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj Banesën me qira në Dardani afër Restaurant “Dubrovnikut”, banesa është në katinë e parë dhe ka kete renditje:
– një dhomë ndeje të bashkangjitur me kuzhinë
– një dhomë gjumi me krevat dysh,
– banjon, edhe
– ballkonin me pamje nga parku.
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
044 388 015 Viber
Informata rreth publikuesit
sadri
Prishtinë
049 622 300
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »