SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Lagjen e Spitalit te Princesha
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
125651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Lagje Spitalit te Princesha ne katin e 6, me lift banes eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Terasa,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049/ 622 300
044 388 015 viber
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.access-ks.com 
Informata rreth publikuesit
sadri
Prishtinë
049 622 300
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »