SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe kati i 5, ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender te qytetit, ne Ulpiane tek JU-Programi 200m larg Fakultetit Filologjik. Eshte ndertim i Vitit 1999, eshte me dy nivele, niveli i pare ka 64,65m2 dhe niveli i dyte 33m2, ne katin e 5-te, (lifti punon 24 ore) Banesa ka keto hapesira:
- salloni, kuzhina,
- dy dhoma gjumi,
- dy banjo,
- dy shpajza,
- dy ballkona,
Banesa eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar ne vitin 2011. Pronari eshte shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentet e baneses. Banesa shitet me mobilje.
Qmimi eshte 85.000 Euro.

Agjensioni i Patundshmerive Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber ++37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »