SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa me 2 Nivele ne Ulpian - Kodi 0739
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:29
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa me 2 Nivele ne Ulpian - Kodi 0739
Lokacioni: Mbrapa AAK-se
Siperfaqe: 64.65 m2 Kati 5
Siperfaqe: 33 m2 Nenkulmi
Kati 5
Renditjet:
- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- 2 Banjo
- 2 Ballkona
- 2 Shpajza
Posedon:
- Lift
- Nxemje Qendrore m eTermokos
- Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar ne vitin 2011
- Uj 24 H
- Parking
- Mirembatje te Hymjes
Çmimi €85.000
Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »