SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa afer OSBE-se
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
125660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rrugen Gjorgjj Washington afer OSBE-se Banesa gjindet ne katin e katert Banesa posedon Sallon me Kuzhin 3 dhoma gjumi banjo dhe 2 ballkona Banesa shitet komplet me mobile Ndertesa posedon Lift dhe klime ne te gjith hyrjen Ndertesa e ka mirbajtesin i cili punon qdo dit prej ora 7 deri ne ora 17 te mremjes. I gjith blloki esht ndertuar ne vitin 2013 dhe esht ne perdorim banimi qe nga fillimi i vitit 2014 Gjithqka me dukumenta te rregullta . Per me teper mund te na kontaktoni ne nr.tel. 044 132 500 ose permes E-mail bsadriu@hotmail.com Ju mirpresim!
Informata rreth publikuesit
Bekim
Gjilan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »