SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banese me qira te Standardi ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
125661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira te "Standardi" ne Bregun e Diellit, banesa eshte ne katin e peste, lifti eshte ne funksion, ka siperfaqe prej 60m2, ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Cmimi eshte 250 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550/045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »