SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
125665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka Sallon me kuzhin dhe 2 dhoma gjumi ka terras posedon te gjitha kushtet e nevojshmd per banim viber +381621178169

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riza
+381621178169
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »