SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa moderne ne Qender, afer hotelit "Grand"
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
125676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa moderne ne Qender, afer hotelit "Grand", banesa eshte ne katin e peste, lifti eshte ne funksion. Banesa ka siperfaqe prej 65m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, dhome pune, banjo dhe ballkon. Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me mobile moderne. Cmimi eshte 500 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550/045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »