SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa moderne me qira per zyre afer hotelit Swiss Diamond
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:57
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
125677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa moderne me qira per zyre afer hotelit "Swiss Diamond", zyra eshte ne katin e dyte, me siperfaqe prej 65m2, ka 3 hapesira pune, banjo, dhe ballkon. Banesa eshte teresisht e renovuar dhe e destinuar eksluzivisht per zyre. Ka lokacion shume atraktiv.
Cmimi eshte 900 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550/ 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »