SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANES në Ulpianë me dy Nivele të JU - PROGRAM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:45
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Ulpianë me dy Nivele (etazhe) të JU - PROGRAMI. Kati i 5-të. Sipërfaqja (Niveli i Parë 64.65m²) dhe (Niveli i Dytë 33m²)

Renditja:

- Dhome Dite

- Kuzhine

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- 2 Banjo

- 2 Shpajza

- 2 Ballkona

E mobiluar komplet, dhe renovuar në tërsi në vitin 2011, nxemje qëndrore, ashensor funksional 24h, parking të mjaftueshëm.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »