SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira me dy dhoma gjumi dhe garazh n'qender!Delta
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
125691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qira banesa ne qender te qytetit prapa teatrit kombetar,banesa posedon dy dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine.Banesa ndodhet te 4 llullat.Banesa zoteron te gjitha orendite e nevojshme si dhe garazhen per veture qe perfshihet ne cmim.Cmimi 280 Euro.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »