SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA ME 421 M2 (4 ARI E 21 METER) OBORR ADRE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
125700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA ME 421 M2 (4 ARI E 21 METER) OBORR ADRESa DHEU I BARDH AFER SHKOLLES SAKTESISHT PERBALL XHAMIS NE DHE TE BARDH QMIMI 90.000 EURO OBORRI ESHTE KATROR NUMRI KONTAKTUES 044 210 690 FUAT SYLEJMANI
Informata rreth publikuesit
albert
Gjilan
045 669 512
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »