SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mos Paguaj Qera , Paguaj Banesen Tende
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
125720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Oferta me e mire ne treg ne Kompleksin Banesor HIG

Blej Banesen Tende Me Siperfaqe :
Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine

Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Sallon me kuzhine

Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine

Banesa: 83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine

Banesa: 87 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine

Banesa: 91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine

Banesa: 105 m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine

Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine

Paguaj Raten e baneses mos paguaj qera

Adresa: Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: ‪#‎Liridona‬ Mustafa
049 105 203
Informata rreth publikuesit
Liridona
Prishtinë
049 105 203
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »