SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne Dardani 300 euro i diskutueshem
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
125726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen ne Dardani, me nje dhom gjumi, dhom dite te madhe me kuzhine, banjo, wc, shpajz, korridor, e renovuar dhe ekstra e mobiluar. Cmimi 300 euro i diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dega
Prishtinë
045660188
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »