SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me qera ne Emshir te lagjja e profesorave, 250 euro me dy dhoma gjumi
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
125731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne lagjen Emshir, me dy dhoma gjumi dhom dite me kuzhine, korridor,banjo, e mobiluar ne tersi me ngrohje qendrore, me oborr te madh dhe te rregulluar shum bukur, me hyrje te vecante. Cmimi 250 euro, plus rrymen, uji mbeturinat dhe ngrohja qendrore dhe eshte me qymyr paguhet nga pronari.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dega
Prishtinë
045660188
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »