SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne lagjen "Arberia", ndertim i "Tregtise"
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
125733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen "Arberia", ndertim i "Tregtise", banesa eshte ne katin e gjashte, me siperfaqe prej 80m2, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, wc dhe ballkon. Cmimi eshte 400 euro plus shpenzimet, i negociueshem.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550/045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »