SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET ME QERA SHTEPIA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
125736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET ME QERA SHTEPIA
SHTEPIA GJINDET TE GJYKATA E QARKUT OSE TE MARKAXHIT
SHTEPIA POSEDON
1 DHOME GJUMI
1 SALLON
1 KUZHIN
1 BANJO
1 KORIDOR
1 BALLKON
SHTEPIA LESHOHET PER HER TE PARE ME QERA DHE LESHOHET PER FAMILJAR
SHTEPIA POSEDON MOBILE DHE KUZHINEN E PA PERDORUR ASNIHER
KA NXEMJE QENDRORE
SHTEPIA KA KUZHINE EXTRA,PARKING DHE QETESI
LESHOHET PER AFAT TE GJATE DHE PER FAMILJAR
QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Informata rreth publikuesit
Ertan
Pristina
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »