SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 96m2 në Fushë Kosovë | M1
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 96m2 në Fushë Kosovë, kati IV-të.
Banesa posedon:
2. dhoma te gjumit
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon
Çmimi: 40000€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 57 afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »