SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË NE SHITJE 85m² - MATI 1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:09
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
125818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1. Banesa ka 85m² dhe gjendet ne katin e I-re. Ndertesa gjendet afer EULEX-it eshte shume e pershtatshme per familje sepse ka afer trafikun urban, spitalin, parkun etj... Gjithashtu ka hapsire te mjaftushme per banim.
Banesa eshte e ndertuar me material modern e kualitativ. Izolimi i dritareve dhe i mureve eshte i nivelit te larte. Banjo eshte e instaluar.
Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona

Çmimi: 750/m²

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »