SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 2 Shtepi dhe 2 Lokale)235/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
125820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Shtepi dhe 2 Lokale ne Rr.Gjilanit. Shtepia Mund te ndahet dhe te shitet gjysme po ashtu dhe lokalet mund te ndahen dhe mund te shitet vetem nje shtepi ose nje lokal me mundesi ndrrimi. Ndrrimi vlen vetem ne Komunen e Ferizajit. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.com  Email: ringa1@live.de FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »