SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 110m² - MATI 1
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:48
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
125821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1. Banesa ka 110m² dhe gjendet ne katin e I-re. Ndertesa gjendet afer EULEX-it eshte shume e pershtatshme per familje sepse ka afer trafikun urban, spitalin, parkun etj... Gjithashtu ka hapsire te mjaftushme per banim.
Banesa eshte e ndertuar me material modern e kualitativ. Izolimi i dritareve dhe i mureve eshte i nivelit te larte. Banjo dhe kuzhina jan te instaluara.

Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
1 shpajz
1 ballkon
1 teras te madhe

Çmimi: 750/m²

Kontakti:
Real Estate IMOBANIMI
Tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »