SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa _ Lin Project _ kati i pare_qmimi i volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
125823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1, rruga B , ndertimi i LIN Projectit
Banesa shitet me tri opsione, me mobile, pa mobile , dhe me garazh,banesa ka 59 m2 plus 6 m2 bodrumi

Banesa posedon:
Sallon Me kuzhin
Dhome Fjetje
Shpajz
Banjo
Ballkon
Bodrum

Dokumentacioni ne rregull

Kontakt_Viber_WhatsApp

045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »