SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA TE QAFA-PERBALLE POMPES SE BENZINIT
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera bansen te Qafa me saktesishte perballe pompes se benzines. Banesa eshte ndertim i ri gjindet ne katin e V (lifti punon). Banesa eshte e mobilar komblet me mobilje moderne dhe ka kete rendijte :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
kordor
terasa
banjo

Cmimi i diskutueshem...

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +386 49 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »