SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Lizing
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 56 m², 67m², 110 m², 85m², 79 m², me nje apo dy e ma shume dhoma gjumi,. Banesat janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat , elementet e ngrohjes qendrore./ me gypa nen dysheme*
Banesat jane afer shkolles "Mihaill Grameno" dhe Viva Fresh Store
Banesat jane ne punim e siper ....

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese


Per çdo informate shtese rreth banesave ju lutem kontaktoni permes numrit kujdestare dhe permes e-mail-it . E-mail : banesa.mab@gmail.com
Tel : 045/444-445 ose te na vizitoni ne zyret e kompanis tone rruga:"Dardania"./Fushë Kosovë
Informata rreth publikuesit
MAB sh.p.k.
Fushë Kosovë
045444445
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »