SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes penthaus 160 m2 dhe kulum 180m2 per oborr 64.000.-- Fushkosov
Çmimi :
€63,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
125840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa prej 160m ka 3dhoma gjumi. sallon kuzhin 2 banjo 2 tarrasa. plus ka mundesin e shfeytezimit ne qati per oborr 200m.Postuar nëpërmjet celularit. tel: 049 33 02 03
...
Informata rreth publikuesit
shkelzen
Prishtinë
049330203
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »