SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent SHitet Lokali Qendra Treg.Dardanis
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
125841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHitet Lokali afer postes kryesore qendra tregtare siperfaqe 61 m2 dhe 50 m2 teras Lokali eshte i regulluar bukur eshte me dokumentacijon qe nga viti1994 lokalu edhte i leshuar me qera afat gjat qmimi me te gatshme 70000 euro ka mundsi marveshje dhe 90000 euro per ndrim ndrim banes shtepi ose troll. Kontakti tel, viber dhe Whatsapp +38649131113 ju mirpresim dhe tel. 044131113
Informata rreth publikuesit
ismet
Prishtinë
044131113
Posta e Madhe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »