SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia Mitrovice-Shipol
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
125848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 7 ari truall ne Shipol - Mitrovice afer Qendres tregtare Arjeta (QTA) dhe shtepis se shendetit.
Shtepia posedon 3 dhoma Sallon me kuzhine paradhom , banjo , 2 ballkona
Nr. 049661155 , 049447991

Me Marrveshje
Informata rreth publikuesit
Faton
Mitrovicë
049661155
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »