SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj lokalin me Qira Bregu i Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
125850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojë lokalin me qira në Bregun e Diellit përballë ndertesës Cakolli Group, 33 metra katrorë i përshtatshëm për Zyre,Dentist,Barnatore dhe veprimtari të tjera

Për më shumë informata kontakt në numrin e telefonit apo viber

Tel: 049-295-927
Viber: +38649295927
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prishtinë
+38649522540
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »