SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE - SHITET BANESA NË RRUGË B
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:37
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
125860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, qyteti : Prishtinë, lagje : Rruga B, sipërfaqja : 95 m2, kati 6. Renditja : dy dhoma gjumi, salloni me kuzhinë, banjo, dhe ballkon. Çmimi : 750 euro për m2
Tel ; 044 300 089
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »