SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes 55m2 me qera te shtepia e pleqeve!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
125879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon dhomen e gjumi si dhe dhomen e dites me kuzhine te ndare.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »