SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa dy dhomshe te blloku afer domit te pleqeve.Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
ID e produktit :
125888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa dy dhomshe te blloku afer domit te pleqeve.

Banesa ka dhomen e dites,dhomen e gjumit,kuzhine,shpajz,banjo dhe podrum.

Banesa eshte 54 m2,qmimi 47.000 EUR.

Te interesuarit te lajmerohen ne tel:044-223-459 dhe 044-283-237.
Informata rreth publikuesit
Albina
Prishtinë
0037744176251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »