SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera në Pejton – përball KEK-ut te nënkalimi
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
125892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qera në lagjen Pejton, përballë ndërtesës së KEK-ut te nënkalimi. Lokali gjendet në një nga pjesët më të qarkulluara të Prishtinës dhe është e përshtatshme për shumë veprimtari.

Lokali posedon 20 m².


Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

Për më shumë informata:
044/491-708,
045/420-850 (Viber)

homesprishtine@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »