SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera në Dragodan (Arbëri) – përballë MAXI-t
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banea me qera në Dragodan (Arbëri) përballë marketit MAXI. Banesa është ndërtuar nga kompania Tregtia me cilësi të lartë dhe ndodhet në pjesën elite të Prishtinës.

Banesa posedon 90 m² dhe është në katin e tretë.

Organizimi i banesës:

Sallon me kuzhinë,
2 dhoma të gjumit,
Ballkon,
2 Banjo,
Shpajz,
Garazh për veturë.


Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

Për më shumë informata:
044/491-708,
045/420-850 (Viber)

homesprishtine@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »