SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Mat 1 – përballë banesave të bardha
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
125895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Mat 1 përballë banesave të bardha. Banesa gjendet në një nga vendet më të kërkuara të Prishtinës, me infrastrukturë të kompletuar dhe shumë afër shkollës “Iliria”.

Banesa është gjysmë e mobiluar dhe e papërdorur.

Banesa posedon 64 m² dhe është në katin e pestë.

Organizimi i banesës:

Sallon me kuzhinë,
dhomë të gjumit,
Ballkon,
Banjo.

Çmimi i banesës 53,000 euro. (i negociueshëm)

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

Për më shumë informata:
044/491-708,
045/420-850 (Viber)

homesprishtine@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »