SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjensioni HOMES fton për bashkëpunim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
ID e produktit :
125896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i patundshmërisë "HOMES",

Fton të gjithë pronarët e banesave, lokaleve, shtëpive dhe pasurive tjera të patundshme në Prishtinë, për bashkëpunim në shitjen apo dhënien me qera të pronave të tyre.


Për çdo informatë:

044/491-708
045/420-850 (Viber)

Prishtinë, Kosovë
homesprishtine@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »