SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim banesa dhe lokale ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
125897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banesa dhe lokale ne Prishtine.Ne lagjet Emshir dhe Mati 1. Me metrazhe te ndryshme.Posedojne leje ndertimi,ashensore,garazhe dhe depo.Ndertime te reja dhe izolim akustik.Per me shume info kontaktoni nr:+37745/521-371

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Banesat
Prishtinë
37745-521-371
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »