SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 35m2 ne Dardani!Delta
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:17
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
125901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka fleten poseduese dhe per momentin eshte i leshuar me qera.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »