SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 8.55ari/truall ne Fushe-Kosove!Delta
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt
Madhësia :
855 m²
ID e produktit :
125903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zona ku shitet trualli eshte e urbanizuar dhe ka leje per ndertim,informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »