SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 260m2 në shitje në Marigona Residence.
Çmimi :
€285,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
260 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
125931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 260m2 në shitje në Marigona Residence.
Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, është e gatshme për banim, ka gjithsej 4.51Ari tokë si dhe ëhtë pjesërisht e mobiluar.
Shtëpia është 2 katëshe dhe ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Garazhë

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi (1 mastër bedroom)
2. Banjo
1. Depo
2. Ballkona
1. Terasë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »