SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 15 ari truall mbrapa Grand Stores
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
125933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 15 ari truall dhe shtepia 100m2, mbrapa Grand Stores, rendi i pare afer rruges me qasje ne dy rruge. Shtepia eshte dy kateshe, ka keto hapesira:
Kati i pare: salloni me kuzhine, banjo
Kati i dyte: 2 dhoma te fjetjes
Eshte vend shume i pershtatshem per jetese, ka gjelbrim dhe shume lloje te pemeve. Poashtu edhe per veprimtari te ndryshme biznesi, Gjeresia e truallit pergjate rruges eshte 30metra. Trualli ka infrastrukture te kompletuar dhe dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 35.000 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »