SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Shtëpi - Fshati Nderkombëtar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
125938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Shtëpi në Fshatin Nderkombëtar

450m²│13 Ari│4 Dhoma gjumi│4 Banjo│Mobiluar
▁▁▁
Shtëpia më e mirë në lagjen më të mirë!

Ofrohet për shitje Shtëpi e tipit A në Fshatin Ndërkombëtar, një lagje private që ofron Siguri, Qetësi dhe Ajër të pastërt.

Kjo lagje karakterizohet me stil Amerikan të shtëpive si nga pamja e jashtme ashtu edhe nga organizimi i brendshëm.

Shtëpia në fjalë është prej tipit me sipërfaqen më të madhe të banimit dhe tokës, 450m² dhe 13 Ari truall. Përveq tjerash është shumë funksionale brenda dhe ideale për familje që kanë dëshirë të kenë shumë hapësirë dhe komoditet të lartë.

Në momentin që hyjmë në shtëpi gjejmë një paradhomë me dollap për këpucë dhe pallto prej ku kalojmë në koridorin e katit. Nga aty në të majtë gjindet një sallon shumë i veqantë me mobilje klasike vetëm për miq. Nga ky koridor kemi qasje në garazhë përmes një dere e njejtë me dyert e dhomave si dhe shkallët që qojnë në Bodrum dhe shkallët që qojnë në Mes-Katin 1.

Në mes-katin 1 gjindet një sallon shumë i madh me shumë hapësirë për t'u ulur me mobilje klasike që ndahet nga kuzhina përmes një tryeze ku mblidhet familja për drekë e darkë. Nga kuzhina ka qasje në oborrin prapa i gjelbëruar dhe me lule shumë të bukura ku të qetësohen sytë dhe të ofron momente relaksi pas punës.

Në katin 1 gjinden dy dhoma gjumi të gjitha të shtruara me tepih i cilësisë së lartë, me "closet" stil amerikan si dhe një banjo familjare.

Në Mes-Katin 2 gjinden dy dhoma gjumi, njëra prej të cilave e ka banjon private dhe me përmasa mbretërore.

E veqanta e kësaj shtëpie është oborri, organizimi, mobiljet si dhe lagjja.

Jo shpesh vjen mundësia për të blerë shtëpi të tillë!

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #shtepi #shitje #fshat #fshati
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »