SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Shtëpi - Matiqan
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
230 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
125945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Shtëpi në Matiqan në Prishtinë

230m² | 3 Ari | 5 Dhoma gjumi | 2 Banjo
_____
Shtëpia gjindet në njërën prej lagjeve më të mira të qytetit për shtëpi, në Matiqan.

Afërsia me stacionet e trafikut urban 3A dhe 4, shkolla fillore dhe qendra e mjekësisë familjare e bëjnë edhe më të veçantë këtë shtëpi dhe lagje.

Kjo shtëpi ka sipërfaqe toke prej 3 Ari dhe sipërfaqe banimi prej 230m² e shpërndarë në sallon me kuzhinë, 5 dhoma gjumi, 2 banjo dhe koridor.

Ne katin e parë gjindet nje sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, koridori dhe banjo.
Ndërsa ne katin e dytë gjinden tri dhoma gjumi dhe banjo.

Katet janë identike për nga organizimi duke e bërë të mundshme ndarjen e shtëpisë në dy kate me hyrje te veçanta me sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe një banjo për çdo kat.
Brenda oborrit ka edhe garazhë si dhe hapësirë qëndrimi.

Çmimi 135'000€ (pa mobilje)

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
💻 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #kompaspatundshmeri #shtepi #shitje
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »