SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NE SHITJE 4.38 ARI - LAGJE E URBANIZUAR - 25,000€
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
438 m²
ID e produktit :
125946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka prej 4.38 ari eshte afer hotel Emeraldit lagje e re me infarastruktur te plot ndriqim uj rrym kanalizim rruga e shtruar me kocka.
Perkthimi behet mejher kontakti 049877700
Eshtë komuna e graqanices dhe mund te merret leja e ndertimit shume shpejte dhe lehte.
Qmimi i fundit: 25,000€ qe i bjen 5,700€ per ARI
Informata rreth publikuesit
Besnik
Pristina
049877700
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »